تماس با ما
Chen

شماره تلفن : +8613676590849

WhatsApp : +008613676590849

خدمات Valvetec دامنه محصولات را گسترش می دهد

September 18, 2021

خدمات Valvetec دامنه محصولات را گسترش می دهد

16 سپتامبر 2021

 

Valvetec Services Ltd خوشحال است که اعلام می کند شرکت در حال گسترش است و اکنون طیف وسیعی از محرک ها و درایورهای سوپاپ قابل حمل MODEC را ارائه می دهد ، از طریق تبدیل شدن به شریک استراتژیک شرکت مستقر در اسکس ، Total Lockout Ltd.
 
شارون گرت ، مدیر عامل Valvetec Services Ltd. ، اظهار داشت: "ما بسیار هیجان زده هستیم که در همکاری با Total Lockout کار می کنیم و مشتاق هستیم که با افزودن این طیف وسیع از محرک ها و درایورهای سوپاپ قابل حمل ، تجارت خود را به سطح بعدی برسانیم. در بخش نفت/گاز بلکه سایر صنایع. "
 
وی افزود: "انواع شیرآلات در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد که برای مدت طولانی کار نمی کنند.با گذشت زمان ، قطعات متحرک می توانند خراب شوند ، روغنکاری خشک شود و خوردگی ایجاد شود ، باز کردن دریچه ها بسیار دشوار می شود.این محرک های سوپاپ قابل حمل به طور کلی زمان خرابی و ایمنی را بهبود می بخشد. "
 
تیم هیوز ، مدیر عامل شرکت Total Lockout Ltd. اظهار داشت:
 
"ما خوشحالیم که انتصاب Valvetec Services را به عنوان شریک استراتژیک خود برای بازارهای دریایی بریتانیا اعلام می کنیم.دانش و تجربه آنها در این بخش فرصتهای متقابل را برای گسترش مشاغل ما با این طیف ابتکاری از محرک های سوپاپ قابل حمل به ارمغان می آورد.
 
وظیفه دستی سوپاپ های کارکرده همیشه خسته کننده بوده و می تواند منجر به صدمات وارده به کارگران شود.این امر هنگامی که محیط چالش برانگیز است ، به ویژه در تاسیسات دریایی ، بدتر می شود.محرک های قابل حمل می توانند کارکردن دریچه های سخت را سرعت بخشیده و در عین حال خطر آسیب کششی را به حداقل برسانند.

----------

تجدید چاپ از https://www.valve-world.net