تماس با ما
Chen

شماره تلفن : +8613676590849

WhatsApp : +008613676590849

گروه NORMA P.J. Spring را به عنوان بهترین تامین کننده به رسمیت می شناسد

September 1, 2021

گروه NORMA PJ Spring را به عنوان بهترین تامین کننده به رسمیت می شناسد

01 سپتامبر 2021

 

گروه NORMA "جایزه تشخیص تأمین کننده" خود را برای منطقه آمریکا به PJ Spring Company، Inc. (PJ Spring) اهدا کرده است.این شرکت این جایزه را به دلیل عملکرد برجسته خود در زمینه های زنجیره تامین ، کیفیت و هزینه در سال 2020 دریافت کرد.
 
دکتر مایکل اشنایدر ، مدیرعامل گروه NORMA می گوید: "هنگام انتخاب تأمین کنندگان ، ما به دنبال شرکت هایی هستیم که استانداردهای بالایی نسبت به محصولات ، خدمات و فرآیندهای آنها دارند.""با PJ Spring ، ما یک شریک تجاری قدیمی در کنار منطقه آمریکا داریم-یکی از استانداردهای کیفیت و خدمات بالا برخوردار است و از تلاش برای ارائه خدمات برجسته به مشتریان پشتیبانی می کند."
 
PJ Spring چشمه های فلزی را به کارخانه های گروه NORMA در سالتسبورگ ، پنسیلوانیا و خوارز ، مکزیک عرضه می کند.این در گیره های مختلف که در سایت ها تولید می شوند استفاده می شود.سابقه همکاری با PJ Spring بیش از 15 سال است.در سال مالی 2020 ، که تحت تاثیر همه گیری کرونا شکل گرفت ، این شرکت به ویژه با ارتباطات عالی ، زمان پاسخگویی سریع ، کیفیت مداوم و ساختار هزینه کم ، تحت تأثیر قرار گرفت.
 
گروه NORMA چندین سال است که تامین کنندگان برجسته را در اروپا ، آمریکا و آسیا با "جایزه تشخیص تأمین کننده" به رسمیت می شناسد. این جایزه برای ششمین بار در منطقه قاره آمریکا اهدا می شود. در سال های اخیر ، گروه NORMA در منطقه قاره آمریکا شرکت های فولادی المپیک و خدمات دقیق فلزات را به رسمیت شناخته است.

----------

تجدید چاپ از https://www.valve-world.net